Om oss

Tungesvik Bygg AS har erfaring med prosjektering, produksjon og oppsetjing av hytter siden 1974. Dette gjer oss til det naturlege valet for deg som vil realisere hyttedraumen - anten det er på fjellet eller ved sjøen.

Tungesvik Bygg AS har kontor, lager og produksjon på Leknestangen Industriområde i Skånevik i Etne kommune.

Våre åpningstider:
Man - fre: 07:30 - 15:30

Vår adresse:
Postboks 96, 5594 Skånevik
Tlf.: 53 77 15 40
Mail: post@tungesvik-bygg.no
Web: www.tungesvik-bygg.no

Ansatte på kontoret:
Trond Rune Tungesvik
Daglig leder
Tlf. 975 20 815
rune@tungesvik-bygg.no
Torgeir Tungesvik
Salgsleder
Tlf. 917 08 474
torgeir@tungesvik-bygg.no
Halldor Tungesvik
Lager/kontor
Tlf. 416 54 610
halldor@tungesvik-bygg.no
Jan Henning Jespersen
Teknisk tegning/søknad
Tlf. 488 68 191
janh@tungesvik-bygg.no
Stian Nedreskår
Økonomi
Tlf. 53 77 15 40
post@tungesvik-bygg.no

Rune Svendsen
Byggeleder
Tlf. 904 01 640
runes@tungesvik-bygg.no
Mona Ingvild Svendsby
Tegning/web
Tlf. 488 68 193
mona@tungesvik-bygg.no
Anita Moe Tungesvik
Tegning
Tlf. 488 68 193
anita@tungesvik-bygg.no